XXVII. Országos Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál

Program kezdete: 2017-04-07 16:00
Program vége: 2017-04-09 19:00
Helyszín: Agóra, Díszterem (földszint)
XXVII. Országos Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál a Szent-Györgyi Albert Agórában.

I. BEMUTATÓ ELŐADÁS
Április 7. péntek 16.00

  • Százszorszép táncegyüttes - Ficergők és Csipogók csoport
  • Jövőnkért Néptáncegyüttes Gyermek Csoport - Szentes
  • Forgatós táncegyüttes - Makó Fürgelábak és Lippentő csoportja
  • Tökmag tánccsoport - Szent-Györgyi Albert Agóra - Szeged
  • Tiszavirág néptáncegyesület Babszem csoport - Deszk

II. BEMUTATÓ ELŐADÁS
Április 7. péntek 19.00

  • Üllési Fonó Néptáncegyüttes Csicsergők és Cibere csoport
  • Rece-Fice és Csillagfürt csoport - Domaszék Bálint Sándor Ált. Isk.
  • Kis - Göncöl csoport - Szeged táncegyüttes
  • Bodzavirág - Recefice - Rakdapadra - Szeged - Végvár
  • Tiszavirág néptáncegyesület Cibere csoport - Deszk

III. BEMUTATÓ ELŐADÁS
Április 8. szombat 9.30

  • Bessenyei Ferenc Közművelődési Központ Bóbita és Kiscsillag Néptánc csoport - Hódmezővásárhely
  • Iglice csoport - Kétegyháza Kaláris AMI
  • Tökmag csoport, Kiskőrösi SZÓ-LA-M AMI
  • Cogito-Danubia AMI Nagybaracskai Néptáncegyüttes
  • Kecskemét táncegyüttes Suprik, Nagybetyárok és Ifi csoportja
  • Prücsök csoport - Classic AMI Baks - Ópusztaszer
  • Dr. Martin György Alapfokú Művészeti Iskola - Arany - Zsendice csoportja
  • Tiszavirág néptáncegyesület Ördögborda és Borbolya csoport, leánykar - Deszk

IV. BEMUTATÓ ELŐADÁS
Április 8. szombat 13.30

  • Kis - Csicsergők és Csicsergő csoport - SZÓ-LA-M AMI - Kiskőrös
  • Alföld táncegyüttes Gyermekcsoportja - Csongrád
  • Csepp - Csepel …
  • Dobbantó Néptáncegyüttes Toppantó csoport
  • Szegvári Forray Máté Ált. Isk. és AMI - Dobbantó NTE Gyermekcsoportjai
  • Tiszavirág néptáncegyesület - Ördögborda Borbolya fiúkar - Deszk
  • Rezeda Csoport - Kalocsa

V. BEMUTATÓ ELŐADÁS
Április 8. szombat 16.00

  • Szegvári Forray Máté Ált. Isk. és AMI - Dobbantó NTE Gyermekcsoportjai, Margaréta csoport
  • Jövőnkért Néptáncegyüttes Bársony Mihály csoport
  • Pannónia Néptáncegyüttes Ifjúsági Csoport
  • Alföld táncegyüttes - Ifjúsági csoportja - Csongrád
  • Tisza Néptáncegyesület Fürtöcske, Vackor és Turbolya csoport - Ada
  • Temesvári Bokréta Néptánccsoport

VI. BEMUTATÓ ELŐADÁS
Április 9. vasárnap 9.30

  • Jövőnkért Tánc - Sport Egyesület, Jövőnkért Néptáncegyüttes Ifjúsági Csoport
  • Füzike táncegyüttes - Ada
  • Ispiláng tánccsoport- Zenta
  • Bartina Néptáncegyüttes - Aprók csoportja - Szekszárd
  • Kecskeméti Kodály Iskola Néptánc Tanszaka
  • Temesvári Bokréta Néptánccsoport
  • Csiperke és Kiscimbora táncegyüttes - Petőfi Sándor MK - Óbecse
  • Ady Endre Művelődési Központ Kalamajka és Cimborák Néptánccsoport
  • Pulya táncegyüttes - Szabadka
  • Bodorka táncegyüttes
  • Ropogós táncegyüttes
  • Kis Vackor tánccsoport

GÁLAMŰSOR:
2017. április 9-én vasárnap 16.00-tól kb. 19.00-ig Szegedi Nemzeti Színházban

Jegyek valamennyi előadásra a Szent- Györgyi Albert Agóra földszinti pénztárában válthatók. A gálaműsor belépőjegyei vasárnap 15.00-tól a Nemzeti Színház földszintjén válthatók.
naponta: 8.00-18.00-ig,
bemutató előadás: 500 Ft
gálaműsor: 1000 Ft

Csoportok jelentkezését kérjük előre jelezni!

ELŐADÁSOK HELYSZÍNE:
Szent-Györgyi Albert Agóra
Szeged, Kálvária sgt. 23.
v. Gogol u. 32.
+36 62 563-481
www.agoraszeged.hu
www.facebook.com/agoraszeged/

Letölthető állományok:

neptanc2017.jpg
6722 Szeged, Kálvária sgt. 23 Telefon: +36 62 563 480 fax: +36 62 563-499 email: kapcsolat@agoraszeged.hu www.agoraszeged.hu