XXIII. Országos Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál

2013-04-10
Helyszín: Agóra
XXIII. Országos Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál a Szent-Györgyi Albert Agórában

I. bemutató előadás
Április 12. péntek 15.00
Szent- Györgyi Albert Agóra /Kálvária sgt. 23./

  • Tökmag csoport - Szeged
  • Dödöle és Tücsök csoport - Hódmezővásárhely
  • Prücsök csoport - Baks
  • Babszem csoport Szeged Táncegyüttes - Szeged
  • Kankalin Táncegyüttes Classic Művészeti Iskola Kisgömböc csoport - Hódmezővásárhely
  • Dr. Martin György AMI Motolla csoport - Szeged
  • Dr. Martin György AMI Kardos István csoport - Apátfalva
  • Kikerics Néptánccsoport - Mórahalom


II. bemutató előadás
Április 12. péntek 18.00
Szent- Györgyi Albert Agóra /Kálvária sgt. 23./

  • Pántlika és Kiskaláris csoport - Domaszék
  • Bodzavirág csoport Szeged Táncegyüttes - Szeged
  • Jövőnkért AMI Jövőnkért Néptáncegyüttes Bársony Mihály Utánpótlás csoport - Szentes
  • Csillagfürt csoport - Domaszék
  • Hammidó Művészeti iskola Böngyöle csoport - Szeged
  • Cinege csoport - Baks
  • Kiskaláris csoport - Domaszék


III. bemutató előadás
Április 13. szombat 10.00
Szent- Györgyi Albert Agóra /Kálvária sgt. 23./

  • Maros Táncegyüttes Kispántlika csoport - Makó
  • Tündérrózsa Néptáncegyüttes Liliom csoport Tabán Általános Iskola - Szeged
  • Maros Táncegyüttes Mákvirágok csoport - Makó
  • Dr. Martin György AMI- Ördögborda csoport - Szeged
  • Hírös Néptánc Tanoda Zsugorinka és Keltike csoport - Kecskemét


IV. bemutató előadás
Április 13. szombat 14.00
Szent- Györgyi Albert Agóra /Kálvária sgt. 23./

  • Liszt Ferenc AMI Ifjúsági csoport - Kalocsa
  • Tündérrózsa Néptáncegyüttes Tabán Általános Iskola - Szeged
  • Alföld Táncegyüttes Gyermekcsoportja - Csongrád
  • Ropogós Táncegyüttes - Szabadka
  • Liszt Ferenc AMI Gyerökök csoport - Kalocsa
  • Dr. Martin György AMI Belice csoport - Deszk


V. bemutató előadás
Április 13. szombat 17.30
Szent- Györgyi Albert Agóra /Kálvária sgt. 23./

  • Maros Táncegyüttes Boglárka csoport - Makó
  • Maros Táncegyüttes Pipacs- Boróka csoportja - Makó
  • Alföld Táncegyüttes Ifjúsági csoportja - Csongrád
  • Dr. Martin György AMI Csicseri csoportja - Deszk


VI. bemutató előadás
Április 14. vasárnap 9.30
Szent- Györgyi Albert Agóra /Kálvária sgt. 23./

  • Jövőnkért AMI Lányi Lajos Közhasznú Népművészeti Egyesület Jövőnkért Néptáncegyüttes - Szentes
  • Bokréta Néptánccsoport - Bácskossuthfalva
  • Aranykapu Művelődési Egyesület Kopogtató néptánccsoport - Ada
  • Liszt Ferenc AMI Bokréta csoport - Kalocsa
  • Dr. Martin György AMI Borbolya csoport - Deszk
  • Jövőnkért AMI Lányi Lajos Közhasznú Népművészeti Egyesület Árendás Néptánccsoport - Szentes
  • Liszt Ferenc AMI Palánta csoport - Kalocsa
  • Hírös Néptánc Tanoda Aranyboróka csoport - Kecskemét
  • Hétpróbás Néptánciskola Négypróbás csoportja - Békéscsaba
  • Cimborák néptánccsoport - Bácskossuthfalva
  • Kiscimbora Táncegyüttes - Óbecse
  • Harruckern Táncegyüttes - Gyula


Gálaműsor:  
2013.április 14-én vasárnap, 16.00-tól kb. 19.00-ig
Helyszíne: Szegedi Nemzeti Színház
Gálaműsor belépőjegyei  vasárnap 15:00-tól a a Nemzeti Színház földszintjén válthatók.


Csoportok jelentkezését kérjük előre jelezni!
Szent- Györgyi Albert Agóra /Kálvária sgt. 23./, Tel.: 62/563-481
                                                                    
Jegyek valamennyi előadásra a Szent- Györgyi Albert Agóra földszinti pénztárában válthatók, naponta 8:00-19:00-ig.
Bemutató előadás: 600 Ft
Gálaműsor: 1000 Ft

6722 Szeged, Kálvária sgt. 23 Telefon: +36 62 563 480 fax: +36 62 563-499 email: kapcsolat@agoraszeged.hu www.agoraszeged.hu